“Дім демократії” розпочав серію лекцій з міжнародного гуманітарного права для курсантів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка  

12 березня 2019 р. “Дім демократії” розпочав серію лекцій з міжнародного гуманітарного права для курсантів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Дані лекції охоплюють курсантів різних спеціальностей, які в майбутньому стануть кадровими військовими чи працюватимуть в інших безпекових установах.
Лекції проводяться в рамках проекту “Просування міжнародного гуманітарного права серед українських військовослужбовців”, який здійснює “Дім демократії” за підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.
Експерти “Дому демократії” у співпраці з провідними спеціалістами з міжнародного гуманітарного права розказали курсантам про зародження міжнародного гуманітарного права, види збройних конфліктів, Женевські конвенції про захист жертв війни 1949 р., статус різних категорій осіб в умовах збройного конфлікту, а також відповідальність за порушення норм міжнародного гуманітарного права.