Презентація дослідження «Оцінка галузевого впливу Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС на економіку України»

1 березня 2019 року з 11:00 год.  до 13:00 год. в Укрінформі (м. Київ, вул. Б. Хмельницького 8/16, медіа-центр, 1 поверх) відбудеться презентація дослідження «Оцінка галузевого впливу Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС на економіку України»,  здійсненого експертами аналітичного центру «Дім демократії» у співпраці з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Реєстрація та вітальна кава розпочняться о 10.30 год.

Учасники презентації:

  • Модератор презентації – Анатолій Октисюк, «Дім демократії»
  • Юлія Блесіус, Директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі
  • Олена Баженова, асоційований експерт аналітичного центру «Дім демократії», к.е.н.
  • Василь Поворозник, економічний експерт аналітичного центру «Дім демократії», к.е.н.

Питання до розгляду:

  • Особливості методології дослідження «Оцінка галузевого впливу Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС на економіку України».
  • Оцінка секторального впливу Угоди про Асоціацію на економіку України.
  • Ризики та перспективи торгівельної співпраці України та ЄС.

До участі запрошуються: представники державних органів влади, дипломатичного корпусу, приватних компаній, бізнес-асоціацій, неурядових організацій, експертного середовища, ЗМІ та інші зацікавлені особи.

 

Робочі мови: українська/англійська (синхронний переклад забезпечується)

Реєстрація учасників та ЗМІ: Для участі у презентації просимо зареєструватися і заповнити онлайн-форму за цим посиланням: http://tinyurl.com/yb6q2cdr

Контактні особи: Василь Поворознюк, Дім демократії, v.povoroznyk@gmail.com, та Марія Коваль, Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі, maria.koval@fes.kiev.ua, + 38 (066) 481 94 59.